0 (312) 270 45 60

Hakkımızda

www.fixpazar.net Casper ürünlerinin satışının yapıldığı bir elektronik alışveriş platformudur. FİXPAZAR.NET olarak Casper ürünlerini hızlı, güvenli, kolay ve uygun fiyat politikasıyla sizlere ulaştırmak, sunduğumuz hizmetin beklenti ve gereksinimlerinizi karşılaması bizim için öncelikli amaçtır.

 

FİXPAZAR.NET müşterilerine bir çok avantaj ve ödeme kolaylıkları sunmaktadır. Banka kredi kartlarına 9 aya varan vade farksız taksit imkanı ve ekstra indirim, nakit ve kredi kartı ile tek ödemelerde indirim, bir çok üründe hediye ve ücretsiz yazılım desteği gibi hizmetlerimizle 2005 yılından beri hizmetinizdeyiz. 

FİXPAZAR.NET bir Özyurt İştirakidir.


Güvenli Internet Alışverişi
3D SECURE

 FİXPAZAR.NET'te alışverişlerinizi en güvenli şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayan altyapı ve teknolojiler kullanılmaktadır.
3D Secure, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş olan bir sistemdir.
Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği "güvenli internet alışverişi" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Casper Store Bilişim ve İletişim Hizmetleri Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.